Klima Polska - Klimatyzacja, wentylacja - montaż, przegląd, serwis klimatyzacji Chełm

Klimatyzacja Klima Polska
ul. Zachodnia 37
22-100 Chełm
tel. 825 400 401
tel. 825 400 989
Przejdź do treści
Jesteśmy wiodącym dostawcą profesjonalnych urządzeń klimatyzacyjnych, usług i rozwiązań w dziedzinie chłodnictwa i wentylacji. Posiadamy Państwowe Uprawnienia z zakresu:
  • montażu,
  • serwisu,
  • przeglądów,
  • odbioru substancji zubażających warstwę ozonową,
  • nadzoru nad wykonywanymi pracami klimatyzacyjnymi


Nasza firma
Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.
Zapewnia profesjonalną pomoc przy doborze urządzeń według indywidualnych potrzeb Klienta oraz ich montaż, gwarantując pełną efektywność w danych warunkach pracy.
Świadczy usługi serwisowe, pozwalające utrzymać stan pełnej funkcjonalności instalowanego sprzętu klimatyzacyjnego w okresie gwarancyjnym, jak również po jego zakończeniu.
Wykonuje instalacje według projektów własnych lub zaproponowanych przez Klienta, zarówno w budynkach nowobudowanych, jak i już istniejących.

Oferowana przez Klima Polska rozbudowana gama urządzeń z długoletnią gwarancją, niezbędnymi atestami i certyfikatami producenta umożliwia instalowanie systemów klimatyzacyjnych w dowolnym środowisku (m.in. w: lokalach handlowych, usługowych, gastronomicznych, bankach, obiektach użyteczności publicznej, budynkach biurowych, salach konferencyjnych, szpitalach, przychodniach, aptekach, magazynach leków, laboratoriach,  pomieszczeniach technologicznych, obiektach informatycznych i telekomunikacyjnych czy w prywatnych domach i mieszkaniach).
Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek - piątek : od 9:00 do 16:00
ul. Zachodnia 37, 22-100 Chełm
Zapraszamy do kontaktu
tel. 825 400 401
tel. 825 400 989
Wróć do spisu treści