Wentylacja Bezkanałowa OXEN - Klimatyzacja, wentylacja - montaż, przegląd, serwis klimatyzacji Chełm

Klimatyzacja Klima Polska
ul. Zachodnia 37
22-100 Chełm
tel. 825 400 401
tel. 825 400 989
Przejdź do treści
Wentylacja bezkanałowa OXEN
OXeN to jednostka grzewczo-wentylacyjna z odzyskiem ciepła. Zapewnia wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną bez konieczności prowadzenia instalacji kanałowej. Jest to łatwy w montażu, energooszczędny system wentylacji bezkanałowej.

OxeN to:
  • Urządzenie bezkanałowe – zapewnia niskie koszty inwestycyjne i eksploatacyjne, jest łatwy w konserwacji, idealne rozwiązanie w istniejących budynkach.
  • Urządzenie niezależne – każda jednostka wyposażona jest w kompletny system automatyki zapewniający intuicyjną i niezawodną obsługę urządzenia.
  • Urządzenie kompaktowe - Jednostka odzysku ciepła OXeN to urządzenie od razu gotowe do pracy. Nie wymaga stosowania dodatkowych konsol montażowych gdyż w standardzie wyposażone jest w uchwyty montażowe..

Dostępne są następujące typy urządzeń:
X2-W-1.2-V – jednostka z dogrzewem powietrza wodną nagrzewnicą, do montażu ściennego.
X2-N-1.2-V – jednostka bez dodatkowego dogrzewu powietrza, do montażu ściennego.
X2-W-1.2-H – jednostka z dogrzewem powietrza wodną nagrzewnicą, do montażu podstropowego.
X2-N-1.2-H – jednostka bez dodatkowego dogrzewu powietrza, do montażu podstropowego.

Przeznaczenie:

OXeN jest odpowiedzią na zapotrzebowanie pojawiające się
w obiektach, w których wymagane jest dostarczenie świeżego powietrza. Wszędzie tam gdzie nie uzasadnione jest prowadzenie  instalacji kanałowej.


Sterowanie:
Jednostka OXeN wyposażona jest w kompletny układ automatyki. Sterowana jest za pomocą jednego sterownika z wyświetlaczem dotykowym o nazwie T-box.
X2-FLOW  –  Wysoką sprawność odzysku ciepła uzyskano dzięki zastosowaniu dwóch krzyżowych wymienników ciepła. Wymienniki wykonane są z aluminium dzięki czemu zapewniają wysoką odporność korozyjną.

MULTI-FAN TECHNOLOGY  –  W urządzeniu zastosowano dwie sekcje wentylatorów diagonalnych, każda składająca się z 3 jednostek. Pozwala to na równomierne rozłożenie strumienia nawiewanego powietrza na całej powierzchni wymiennika, efektywną wymianę ciepła, cichą pracę i energooszczędność.

OBUDOWA z EPP  –  Obudowa urządzenia została wykonana
z niezwykle wytrzymałego a zarazem lekkiego materiału. Spieniony polipropylen (EPP) zapewnia dobrą izolację termiczną, wysoką zdolność tłumienia hałasu oraz wpłynął na znaczne obniżenie całkowitej ma
Warto zobaczyć
Zapraszamy do kontaktu
poniedziałek - piątek : od 9:00 do 16:00
ul. Zachodnia 37, 22-100 Chełm
Zapraszamy do kontaktu
tel. 825 400 401
tel. 825 400 989
Wróć do spisu treści